Stwórz nową listę zakupową

Oferty pracy w Minti Shop

Z uwagi na dynamiczny rozwój obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Specjalista ds. e-commerce
z j. angielskim

Miejsce pracy: Lublin

Kluczowe obowiązki:

  • Ścisła współpraca z zespołem graficznym bądź wsparcie tego zespołu w tworzeniu kreacji
  • Tworzenie oraz nadzorowanie kampanii marketingowych w Internecie (porównywarki cenowe, Google AdWords, współpraca z sieciami afiliacyjnymi)
  • Udział w tworzeniu strategii (SEM, SEO Afiliacja, Remarketing, Display)
  • Planowanie, wdrażanie i analiza kampanii e-marketingowych, w tym współpraca z podwykonawcami w ramach prowadzonych akcji marketingowych

Wymagania oraz kluczowe kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe
  • 2 letnie doświadczenie w branży e-commerce
  • Mile widziana znajomość systemu IAI Shop / Ido Sell
  • Doświadczenie w branży beauty bądź fashion
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego
  • Znajomość i śledzenie trendów branży beauty bądź fashion
  • Lekkość w tworzeniu treści reklamowych
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się oprogramowaniem graficznym

Oferujemy:

  • Rozwój, pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
  • Stałe zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej i pełnej wyzwań firmie
  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy
  • Praca od 8 do 16

Specjalista ds. zakupów

  • Analiza zapotrzebowania oraz dokonywanie zakupów u dostawców
  • Poszukiwanie nowych dostawców i dystrybutorów
  • Zarządzanie zakupami oraz łańcuchem dostaw
  • Tworzenie zapytań ofertowych
  • Uczestnictwo w procesach wdrażania nowych produktów
  • Monitorowanie i reagowanie na trendy sprzedażowe
  • Negocjowanie warunków płatności, cen, terminów dostaw
  • Analizowanie raportów sprzedaży, wyciąganie wniosków w celu budowania i zarządzania asortymentem
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych obowiązków

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie minimum 2 lata w obszarze zakupów bądź branży Beauty
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami
  • Umiejętność budowania relacji
  • Zdolności analityczne oraz negocjacyjne

Mile widziane:

  • Wiedza rynkowa w branży kosmetycznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja i kultura pracy
  • Zaangażowanie. Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych
  • Znajomość systemu IAI Shop / Ido Sell

Oferujemy:

Kod BeautyVISION2024 jest aktywny
pixel